Aktualności

Perkusja

Salka prób nieczynna od jutra do przyszłej środy.

Informujemy, że salka będzie nieczynna w dniach od 20.08.2014 r. do 27.08.2014 r.

Bęben, talerz

Jesienne rezerwacje salki prób.

Zapraszamy do jesiennego rezerwowania salki. Nie sądzimy, że wszystkie terminy będą oblegane, ale najpopularniejsze w weekend mogą być niebawem zajęte.

Bęben, talerz

Klimatyzacja w naszej Salce Prób!

Z radością informujemy, że Salka Prób z dniem 10.07.2013 została wyposażona w klimatyzację! Koniec z męczącymi i wysysającymi chęc do grania temperaturami w gorące, upalne letnie dni!. Od dziś, w tej samej cenie otrzymujesz klimatyzowane pomieszczenie, w którym możesz realizować swoje pomysły muzyczne w profesjonalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu! Zapraszamy \,,/

Laney

Godzinka salki już za 6.66zł!

Specjalną promocję przygotowaliśmy wraz ze szkołą gry na perkusji Drumsetpro School.

Uczniowie tej szkoły mogą doskonalić swój warsztat w naszej salce otrzymując do każdej godziny dodatkowe 30 minut GRATIS. W takim przypadku przy stałej umowie godzina gry na zestawie perkusyjnym wynosi jedynie 6,66zł/godz.

AKTUALIZACJA - 19.06.2013
W okresie wakacyjnym 2013 promocja nie obowiązuje.

Perkusja

Darmowa próbna próba.

Brzmi jak „masło maślane”, jednak jest to propozycja dla Was, abyście bez żadnych zobowiązań mogli sami sprawdzić i przetestować naszą salkę.

Skontaktuj się z nami i umów na darmowe testowanie salki!

Bębny

2 godziny grania gratis!

Stali bywalcy naszej salki, czyli osoby korzystające z niej regularnie co najmniej 8 godzin w miesiącu, otrzymują od nas 2 godziny grania GRATIS!

Zapraszamy.

Bęben, talerz

Zapraszamy!

Zapraszamy do salki prób zespoły oraz muzyków indywidualnych, perkusistów, gitarzystów, wokalistów. U nas znajdziesz bardzo dobrze wygłuszone akustycznie pomieszczenie. Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz doskonałe warunki do tworzenia, ćwiczeń lub innej pracy twórczej.